Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Impel Delivery S.A.O firmie

  • Bielany Wrocławskie, Polska
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Impel Delivery S.A.

Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie zamówień od Klienta zgłaszanych drogą mailową,
  • Wprowadzanie poszczególnych zamówień do systemu SAP,
  • Generowanie faktur dotyczących zamówień,
  • Bieżąca współpraca z Działem Zaopatrzenia oraz magazynem w zakresie realizacji zamówień.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze klienta,
  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności programu Excel) – dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy,
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności ustalania priorytetów,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Pozytywnego nastawienia do pracy.

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznym środowisku pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • ponad 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne