Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Biura

Centro-chem sp. z o.o. sp.k.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Obsługa bieżąca poczty

  • Segregacja dokumentów

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Organizacja posiłków dla pracowników

  • Współpraca z działem logistyki, transportu i księgowości

  • Rozliczanie kosztów transportu i innych

  • Nadzór nad zaopatrzeniem artykułów biurowych

  • Kontakt bezpośredni z Klientem

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Wielozadaniowość

  • Duże zdolności organizacyjne

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi

  • Język rosyjski/ukraiński – mile widziany

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub księgowości (obsługa programu WF-Mag)- mile widziane

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie NNW

  • Dobre wynagrodzenie zawsze na czas.

  • Życzliwą atmosferę w pracy, dbałość o pracownika

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Centro-chem sp. z o.o sp.k. poszukuje pozytywnej, świetnie zorganizowanej i komunikatywnej osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi biura.

Centro-Chem jest jednym z największych dostawców surowców chemicznych w Polsce. Jesteśmy obecni na rynku wiele lat i wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym cenimy długofalowe relacje.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja:

  • jest szybka i prosta.

Wyślij C.V --> oddzwaniamy do wybranych Kandydatów --> spotykamy się na rozmowie rekrutacyjnej --> zatrudniamy

Szukamy osób na dłużej. Ze swojej strony staramy się zapewnić warunki, dzięki którym chętnie z nami zostaniesz. Czekamy na Twoje C.V.