Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta (biuro tłumaczeń)

LINGUA LAB s.c.O firmie

  • Sereno Fenn'a 6, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LINGUA LAB s.c.

Sereno Fenn'a 6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pełnym procesem tłumaczeń pisemnych i ustnych (planowanie, organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie),

  • zarządzać procesem podziału pracy podczas realizacji usługi,

  • bezpośrednia współpraca z klientami w zakresie ich obsługi,

  • kontrola jakość projektów i ich terminowej realizacji,

  • inne prace wynikające z charakteru oferowanego stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. polskiego (zasad gramatyki, ortografii, interpunkcji) oraz j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację pisemną oraz ustną,

  • umiejętność logicznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość,

  • umiejętność skutecznej komunikacji z klientami oraz podwykonawcami,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub obsłudze klienta,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole

  • dużą samodzielność i możliwość samorealizacji

  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością awansu

  • pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego

  • czyste powietrze w biurze, bez smogu !

  • dogodną lokalizację z łatwym dojazdem (okolica pętli tramwajowej)

  • Smart Lunch- pyszny obiad w każdy wtorek

  • Birthday Cake - wspaniały tort z okazji Twoich urodzin.

Jesteśmy jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce.

Naszym Klientom, obecnym na wszystkich kontynentach, dostarczamy tylko usługi wysokiej jakości.

Sukcesy zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą nasz zespół z pasji do języków obcych.

Obecnie intensywnie się rozwijamy i poszukujemy nowych pracowników.

Dołącz do nas: www.lingualab.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowana/y? Wspaniale! Teraz prosimy o dostarczenie aplikacji z podaniem w tytule wiadomości nr referencyjnego „SOK 2021/05” pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.