Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwis Przelewy24, należący do PayPro S.A., od 15 lat współtworzy polską branżę e-commerce, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom 350 metod płatności, a najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania technologiczne. Już kilkadziesiąt tysięcy Merchantów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: 2019/9

    Opis stanowiska:

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

    • sporządzanie umów i aneksów;
    • weryfikację podmiotów oraz dokumentów zgodnie z procedurami AML;
    • wsparcie partnerów przez cały czas trwania umowy;
    • zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie.

    Wymagania:

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • wykształcenia wyższego;
    • komunikatywności - umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych z partnerami serwisu na wysokim poziomie;
    • umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim;
    • znajomości języka angielskiego - min. poziom B2.

    Oraz:

    • zaangażowania;
    • umiejętności pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • doświadczenie na rynku IT/finansowym;
    • znajomość prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych;
    • znajomość procedur AML.

    Oferujemy:

    • pracę w branży finansów i nowoczesnych technologii
    • premie uznaniowe
    • zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
    • specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
    • możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
    • kartę Multisport
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • wyjazdy i imprezy integracyjne
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji przez PayPro SA z siedzibą w Poznaniu”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do PayPro SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administratorem danych jest PayPro SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15 (60-327). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.