Specjalista ds. obsługi Klienta biznesowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.06.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, obsługujące prestiżowych Klientów polskich i zagranicznych. Obecnie poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek z różnych branż z perspektywą rozwoju w ramach struktur.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis oferty

    Dla jednego z liderów na rynku okien dachowych, rozwijającej się firmy międzynarodowej, poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Oferta gwarantuje ciekawą pracę, pełną wyzwań zawodowych z szerokimi możliwościami rozwoju.

    Zakres obowiązków

    • Utrzymywanie stałego, aktywnego kontaktu z klientami firmy, partnerami i pracownikami, ze szczególnym uwzględnieniem satysfakcji klienta i utrzymania pozytywnych relacji
    • Odpowiadanie na pytania klientów i rozwiązywanie otwartych problemów
    • Dokładne przetwarzanie zamówień klientów w systemie ERP
    • Zarządzanie zamówieniami klientów
    • Zapewnienie stałego wsparcia klientom
    • Rozpatrywanie reklamacji
    • Odpowiedzialność za umowy sprzedażowe
    • Ciągłe i proaktywne informowanie klientów i współpracowników na temat postępów, problemów i pojawiających się
    • Wspieranie ogólnie działalności sprzedażowej przez informowanie klientów o ofercie, proponowanie dodatkowych rozwiązań
    bottom

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (komunikacja wewnętrzna w firmie w jęz. angielskim)
    • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta, budowania relacji biznesowych
    • Umiejętności komunikacyjne, dokładność, orientacja na klienta
    • Aktywna, otwarta osobowość - pozytywne nastawienie
    • Silna dbałość o szczegóły, punktualność
    • Umiejętności analityczne, mile widziane doświadczenie w raportowaniu do struktur międzynarodowych
    • Silne umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy z różnymi typami ludzi, umiejętność utrzymania wysokiej jakości komunikacji (werbalnej i pisemnej) zarówno ze współpracownikami, jak i klientami
    • Zdolność adaptacyjna i elastyczność
    bottom

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie/premie uznaniowe
    • Dynamicznie rozwijające się wielonarodowe środowisko pracy,stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju w ramach struktur
    • Elastyczny czas pracy
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom

    Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ARPI Staffing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną  w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 7015, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych  – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ARPI Staffing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”.