Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta (BOK)

TIME S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klientów (rozmowy przychodzące i wychodzące)
  • Bieżący kontakt mailowy i obsługa czatu
  • Dbałość o najwyższy poziom zadowolenia Klientów
  • Zapewnianie klientom obsługi na satysfakcjonującym poziomie
  • Aktywna współpraca z zespołem
  • Udzielanie koniecznych informacji
  • Kompleksowa obsługa przy użyciu nowoczesnych systemów CRM
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji

Nasze wymagania

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z Klientem
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Posługiwanie się poprawną polszczyzną i dobrą dykcją
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Optymistyczne podejście do pracy
  • Doświadczenie o obsłudze Klienta mile widziane (min. 1 rok)

To oferujemy

  • Pracę w najbardziej multimedialnej grupie w Polsce
  • Stabilność zatrudnienia (pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę)
  • Stałe wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w gronie zgranych ludzi pełnych pasji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych – karta Multisport
  • Parking dla pracowników, brak dress code’u, strefa reklasu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Specjalista ds. Obsługi Klienta (BOK), Warszawa