Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Branża Badań Żywności)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 180

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • pełna opieka nad Klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń)

  • nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń

  • ścisła współpraca z laboratorium i innymi działami wewnątrz organizacji J.S. Hamilton w celu prawidłowej i terminowej realizacji zleceń

  • dbanie o przepływ informacji wewnątrz działu

  • monitorowanie i analizowanie sprzedaży

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, biotechnologia, towaroznawstwo, chemia lub pokrewne) warunek konieczny

  • minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i skuteczność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w branży laboratoryjnej

To oferujemy

  • umowę o pracę z wypłatą na czas

  • benefity w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. – akredytowane laboratorium badawcze

JSH jest unikatowym w skali europejskiej przykładem organizacji, która w sposób kompleksowy łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z badaniami marketingowymi oraz usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi.

Przewiń do profilu firmy