Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta - branża przemysłowa

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Rabowicka 2, Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rabowicka 2

Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami

  • Prowadzenie administracji sprzedaży poprzez m.in.: rejestrowanie umów oraz klientów w systemie, przyjmowanie i obsługa zapytań od klientów, reklamacji

  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert i kalkulacji

  • Efektywna współpraca z doradcami klienta, zespołem administracji, logistyki i produkcji

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, we współpracy z klientami B2B

  • Zdobyłaś/zdobyłeś doświadczenie w telefonicznym i mailowym kontakcie z klientem biznesowym

  • Sprawnie pracujesz z programami MS Office, masz doświadczenie w pracy z systemem CRM

  • Jesteś przedsiębiorcza/y, komunikatywna/y, otwarta/y, pozytywnie nastawiona/y, konsekwentna/y w działaniu

  • Umiesz skutecznie rozwiązywać problemy

  • Lubisz kontakt i pracę z Klientami

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z klientami przemysłowymi (zakłady produkcyjne)

  • Doświadczenie w branży gospodarki odpadów/surowców wtórnych/recyklingu na stanowisku związanym z obsługą klientów B2B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, wynagrodzenie oraz nagrody

  • premiujące wyniki

  • Indywidualny plan wdrożenia do pracy w branży recyklingu oraz wsparcie doświadczonego pracownika

  • Szkolenia rozwojowe oraz kursy finansowane przez firmę

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Narzędzia ułatwiające sprawną komunikację i zdalną pracę zespołu

  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne