Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta - branża turystyczna

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IPK Sp. z o.o.

    Dla naszego Klienta, stabilnej oraz prężnie rozwijającej się firmy z branży turystycznej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: SOK-TS/05/18
    Opis stanowiska:
    • utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami w zakresie doradztwa, udzielania informacji, rezerwacji i sprzedaży miejsc w sieci luksusowych obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych na polskim wybrzeżu.
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • mile widziane: doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
    • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • zaangażowanie i samodzielność,
    • b. dobra znajomość jęz. niemieckiego,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
    • znajomość obsługi komputera.
    Oferujemy:
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów (życiorys, list motywacyjny) za pośrednictwem przycisku aplikowania wraz z dopisanym oświadczeniem:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zmianami)”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Przesłanie Aplikacji (kliknięcie w przycisk "Aplikuj") oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z o. o.na rzecz podmiotów, z którymi współpracuje, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.
    Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie twoich danych.