Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta – branża weterynaryjna

Medivet

  • Batalionów Chłopskich 71, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Medivet

Batalionów Chłopskich 71

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta (gabinety weterynaryjne - stali Klienci)

  • realizacja celów dosprzedażowych

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • organizacja zamówień w kontakcie z Logistyką, Sprzedażą Terenową i Zaopatrzeniem

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie

  • doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon

  • umiejętności sprzedażowe (dodatkowe promocje, dosprzedaż)

  • samodzielność i zamiłowanie do nowych wyzwań

  • umiejętność wywierania pozytywnego wpływu na ludzi

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy na 2 zmiany (7.30-15.30/12.00-20.00) od pon-pt, co druga sobota jest pracująca w godz. 8.00-16.00 (dzień jest odbierany w kolejnym tygodniu w piątki, na wydłużony weekend)

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • kwartalny system premiowy

  • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia

  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • wewnętrzne szkolenia rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Projekt "Spełniamy Twoje marzenia" :)

Medivet

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie pod Poznaniem jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych. Na rynku polskim działamy od 30 lat i jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu weterynaryjnego Covetrus, który zatrudnia ponad 6000 pracowników na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy