Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

BIG TOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Spółka Komandytowa O firmie

BIG TOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Spółka Komandytowa

Przemysłowa 8

Bydgoszcz

Firma działająca w branży systemów bramowych oraz w branży przeładunków zatrudni na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna, a także mailowa obsługa Klienta oraz nadzór nad  terminowym realizowaniem zamówień
  • Bieżąca współpraca z Klientami (m.in. udzielanie informacji o wzorach,  terminach dostaw, rozliczeniach)
  • Kompletowanie dokumentów dostaw, wystawianie faktur, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
  • Dbałość o wysoką jakość i standardy obsługi klienta
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta (doświadczenie związane z  branżą  bram, okien, rolet, drzwi)
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych,  korespondencja z Klientami)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub angielskiego – atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowocześnie zarządzanej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Eureka Group, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy