Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GEA Farm Technologies Sp. z o.o.O firmie

GEA Farm Technologies Sp. z o.o.

Ołowiana 10

Bydgoszcz

GEA Farm Technologies Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Obsługa Klientów w zakresie reklamacji.
  • Koordynowanie i terminowe rozpatrywanie reklamacji Klienta.
  • Utrzymywanie przyjaznych kontaktów z Klientami i budowanie pozytywnych relacji biznesowych.
  • Obsługa sekretariatu firmy.
  • Współpraca z pracownikami innych działów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy związanej z kontaktem z Klientem.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu reklamacjami.
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa w zakresie gwarancji, reklamacji będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analizy problemów i ich rozwiązywania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności negocjacyjne.
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z ludźmi.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • Partnerską i przyjazną atmosferę w pracy;
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej;
  • Możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy