Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

APPO firmie

Rekrutacja zdalna

APP

Nakielska 89

Bydgoszcz

APP Wypożyczalnia Dekoracji  - Twój Styl, Nasze Dekoracje
Nasza wypożyczalnia została stworzona prawie 10 lat temu dla Panien Młodych, które działając samodzielnie bądź też z dekoratorką lub konsultantką, szukają swojego stylu, pragną się inspirować i oczekują dekoracji, które stworzą niepowtarzalny klimat uroczystości! Obecnie jesteśmy top rozpoznawalną marką w naszej branży oraz wypożyczalnią dekoracji i tkanin z największym asortymentem na rynku. Aktualnie nasza działalność to nie tylko obsługa Panien Młodych, ale też największych Dekoratorów i Konsultantów Ślubnych oraz Firm Eventowych w całej Polsce. Aktywnie uczestniczymy w różnego typu targach, prelekcjach i wydarzeniach z zakresu stylizacji uroczystości, kreując nowe trendy i podążając za światowymi standardami. Jeśli kochasz śluby i kontakt z ludźmi, to być może okażesz się idealnym członkiem naszego Zespołu! Wejdź do świata top trendów w modzie ślubnej!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • kompleksowa obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio
  • przygotowywanie umów i ofert handlowych
  • odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów
  • uczestnictwo w sezonowych eventach i targach branżowych

Oczekujemy

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • pogodnego usposobienia i umiejętność budowania relacji
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • umiejętności obsługi oprogramowaniem typu ERP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów
  • super atmosferę
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy