Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Cholerzyn (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:

    Raben Polska
    Sp. z o.o.
    Oddział:

    Cholerzyn
    (pow. krakowski)
    Numer referencyjny:

    2018/30/06

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa klientów – telefoniczna oraz mailowa, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
    • Nadzór nad bieżącą obsługą zleceń transportowych
    • Opracowywanie raportów zgodnie z potrzebami klienta
    • Kontakt z innymi komórkami organizacyjnymi i oddziałami firmy w ramach pełnionych obowiązków
    • Kompletowanie i ewidencjowanie dokumentacji
    • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

    Oczekujemy:

    • Umiejętność budowania relacji z Klientami
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, transport)
    • Dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, Power Point)e
    • Doświadczenie w pracy z klientami
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz orientacja na osiąganie celów
    • Zdolności analityczne
    • Wysoka kultura osobista oraz otwartość i komunikatywność
    • Odpowiedzialność i sumienność
    • Umiejętność pracy w zespole

    W zamian z Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Bogaty pakiet socjalny (Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne, ubezpieczenia grupowe, imprezy firmowe, paczki dla pracowników itp.)
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym zespole, który tworzą wysokiej klasy specjaliści
    • Realną możliwość rozwoju
    • Atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania
    Prosimy o dołączenie klauzuli (najedź myszką, by wyświetlić):

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Grupy Raben ogłaszająca rekrutację. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy Raben, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone. Pełna nazwa i adres zarówno Spółki rekrutującej, jak i pozostałych Spółek Grupy Raben, dostępna jest na stronie internetowej  www.raben-group.com. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Raben ([email protected])

    Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), którą można odwołać w dowolnym momencie. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub, w przypadku zgody na odział również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy Raben, a także podmioty doradztwa personalnego.

    Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ewentualne skargi można składać do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”