Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

VG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Chrzanów
    Chrzanów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów firmy
  • Podtrzymywanie dobrych kontaktów z klientami
  • Przyjmowanie i monitorowanie reklamacji
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (na poziomie minimum B1 - warunek konieczny)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel, Word
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym koncernie
  • Uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Zdobycie doświadczenia w środowisku międzynarodowych specjalistów

VG Polska Sp. z o.o.

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należy do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING i jest producentem opakowań z tektury litej.

REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:

  • weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów
  • rozmowa kwalifikacyjna

Miejsce pracy

  • Chełmek, plac Kilińskiego 1

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Chrzanów