Oferta pracy

Specjalista ds.obsługi klienta / Customer Care Executive

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalista ds. obsługi klienta / Customer Care Executive

Numer ref.: Spe/13/03/2021/MJ-F&PS

Zadania:

  • obsługa i zarządzanie zamówieniami według standardów i procedur firmowych od momentu otrzymania zamówienia od klienta, aż do momentu zafakturowania
  • bieżący kontakt z klientem poprzez email/telefon w celu przyjęcia/realizacji zamówień bieżących
  • wprowadzanie, monitoring oraz koordynacja zamówień/kontraktów oraz harmonogramów dostaw w wewnętrznym systemie
  • informowanie klientów o dostępności towaru
  • zarządzanie zamówieniami poprzez system
  • poprawne i terminowe przygotowywanie i przesyłanie dokumentacji wymaganej przez klientów lub obwiązujące procedury i/lub regulacje prawne

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1 – warunek konieczny
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • duża dojrzałość i samoświadomość
  • orientacja na potrzeby firmy
  • znajomość MS Office i systemów CRM

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji z branży chemicznej
  • zgrany zespół dojrzałych osób
  • merytoryczne wsparcie przełożonego
  • atmosferę sprzyjającą wykonywaniu obowiązków
  • pracę w systemie hybrydowym (home office łączony z pracą z biura)
  • atrakcyjny system premiowy
  • rozbudowany pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie w Allianz, lekcje językowe, dofinansowanie dojazdów do pracy)
  • pracę w biurze przy ul. Postępu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Już od 1998 roku z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami a pracodawcami. Osiągamy to, w pełni skupiając się na celach, aspiracjach i potrzebach obu stron.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne