Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta/Customer Service Specialist

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Japońska 1, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Japońska 1

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie wysokiego standardu obsługi klientów zarówno nowych jak i bieżących

  • Sporządzanie dokumentacji: zlecenia sprzedaży, dokumenty wysyłkowe, faktury

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wyższego wykształcenia (min. licencjat)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie umożliwiającym samodzielne prowadzenie korespondencji mailowej i komunikacji z klientami)

  • Min. 3 lata doświadczenia w obsłudze klienta

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Pro-aktywnej postawy i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Cykl wdrażających szkoleń

  • Rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej oraz benefitów pozapłacowych

  • Pracę w miłej atmosferze z profesjonalnym i zgranym zespołem

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w stale rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • myBenefit

SteriPack jest wiodącym producentem jednorazowych opakowań medycznych oraz dostawcą usług produkcji urządzeń medycznych oraz B+R dla branży medycznej oraz farmaceutycznej na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy