Specjalista ds. obsługi klienta - Customer Service Specialist

MAPSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Legionowo, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MAPsoft jest srebrnym Partnerem SAP. Stoi za nami potencjał dwóch spółek MAP solutions i Dignus It Solutions. Firmy te posiadają wieloletnie kwalifikacje w zakresie wdrażania oprogramowania klasy ERP dla firm.

Nasze doświadczenie potwierdzone jest zaufaniem wielu Klientów a potencjał firmy stanowi zespół, który jest największą wartością.

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • Myślisz o nowych wyzwaniach?
  • Interesuje Cię IT, najbardziej dynamicznie rozwijająca się BRANŻA?
  • Jesteś Pasjonatką / Pasjonatem nowych technologii?
  • Chcesz pozyskać wiedzę biznesową?
  • Uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych?

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
- Customer Service Specialist
Miejsce pracy: Legionowo k. Warszawy

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Utrzymywanie relacji handlowych z Klientami Firmy,
  • Udział i prowadzenie spotkań handlowych,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Udział w negocjacjach,
  • Sprzedaż oprogramowania.

Od kandydata oczekujemy:

  • Komunikatywności w relacjach z klientami,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów,
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (B2/C1),
  • Doświadczenie w sprzedaży.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość oprogramowania do zarządzania firmą,
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inną formę współpracy,
  • Pracę na systemie Microsoft Dynamics CRM,
  • Pracę stacjonarną z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu IT,
  • Stabilne warunki zatrudnienia + atrakcyjna premia za realizację planu sprzedażowego,
  • Dofinansowanie do urlopu,
  • Możliwość rozwoju poprzez finansowanie przez firmę szkoleń i kursów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o bezwzględne zamieszczanie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAP solutions Sp. z o.o. i MAPsoft Sp. z o.o., ul. Leśna 5b, 05-120 Legionowo, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesami rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).”

Wszystkim Kandydatom zapewniamy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy