Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Czeladź, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • Opieka nad powierzonymi klientami
  • Wsparcie działu operacyjnego i sprzedaży w zakresie realizacji zleceń
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • Przyjmowanie zleceń od klientów oraz początkowa ich realizacja
  • Udzielanie bieżących informacji o realizacji zleceń
  • Dopilnowanie poprawności dokumentów i faktur
  • Przygotowywanie raportów terminowości

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Empatia i wyrozumiałość
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych, stresujących sytuacjach
  • Znajomość pakietu MS Office (głównie programu Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów – nieodpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia świąteczne
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata.

Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

www.hellmann.pl

Ogłoszenie archiwalne