Specjalista ds. obsługi klienta czeskojęzycznego sklepu internetowego

APART Sp. z o.o.

  • Stara Droga 3, Suchy Las (pow. poznański)
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Stara Droga 3

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku czeskim

  • udzielanie informacji o produktach i ich dostępności, doradztwo w zakresie asortymentu

  • tłumaczenia na stronę www.apart.cz

  • tłumaczenia procedur wewnętrznych

  • udział w roli tłumacza w szkoleniach dla pracowników salonów czeskich

  • kontakt z pracownikami salonów w Czechach

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości języka czeskiego

  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej

  • dokładności i rzetelności

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności

To oferujemy

Oferujemy pracę w przyjaznych warunkach, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia nowego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • obiady w pracy

Apart, lider jubilerstwa to nowoczesna Centrala firmy w Suchym Lesie k. Poznania, profesjonalne zaplecze produkcyjne oraz sieć salonów w Polsce oraz Czechach.

Dołącz do nas, pracuj w świecie piękna, rozwijaj się!

Przewiń do profilu firmy