Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Dekabrystów 67

Tysiąclecie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i wprowadzanie zamówień klientów do systemu ERP.

  • Uzgadnianie terminów i monitorowanie realizacji zamówień klientów.

  • Organizacja transportu wyrobów do klientów.

  • Obsługa portali klientowskich.

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem, korespondencja z klientem.

  • Kompleksowa obsługa reklamacji logistycznych.

  • Przygotowanie raportów.

  • Prowadzenie dokumentacji działu zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j .włoskiego będzie dodatkowym atutem).

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Znajomość procesów logistycznych.

  • Znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Zdolność szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zadań.

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość j .włoskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz kursach językowych.

  • Możliwość pracy hybrydowej.

  • Prywatną Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe.

  • Dofinansowanie do kart sportowych.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych („Wczasy pod gruszą”, bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Brembo to znana włoska marka, która od 60 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w kilkunastu krajach, a od ponad 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki nieustannemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Przewiń do profilu firmy