Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Promotionway

4 3006 000 brutto / mies.
  • Długołęka (pow. wrocławski)

    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta B2B

  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywizacja już pozyskanych

  • doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez firmę

Nasze wymagania

  • komunikatywność, otwartość

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w branży B2B będzie mile widziane

To oferujemy

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na strategię rozwoju firmy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy za osiągane wyniki

Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem gadżetów reklamowych w całej Europie. Dysponujemy własną nowoczesną drukarnią dzięki czemu oferujemy znakowanie na wszystkich naszych produktach. Stale udoskonalamy naszą ofertę, by mieć pewność, że wyróżnia się ona na rynku zarówno pod względem jakości jak i designu.

Przewiń do profilu firmy