Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Soligrano Sp. z o. o. Sp. K.

Specjalista ds. obsługi klienta

Soligrano Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

Wrocławska 20

Dobroń (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klienta, przyjmowanie zamówień i ich wprowadzanie do systemu,

  • koordynacja przebiegu realizacji zamówień,

  • przygotowanie i wystawianie faktur oraz pozostałych dokumentów eksportowych,

  • nadzór nad rozliczeniami z kontrahentami - windykacja należności,

  • współpraca z firmami transportowymi - wycena transportów, składanie zamówień, rozliczanie zleceń,

  • współpraca z agencją celną,

  • wprowadzanie zamówień ze sklepu internetowego, w tym obsługa kasy fiskalnej,

  • raportowanie wg. ustalonych standardów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku,

  • komunikatywność, dokładność, zorientowanie na klienta,

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • wykształcenie min. średnie.

Mile widziane

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość obsługi programu SAP, Comarch,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę na pełny etat,

  • szkolenia i kursy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport.

Soligrano to rodzinna polska marka oferująca produkty ze zbóż ekspandowanych, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Firma jest podmiotem powiązanym z OrganikAgro Foods – największym i najnowocześniejszym producentem zbóż ekspandowanych w Polsce.

To nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, którego młoda i wysoko wykwalifikowana kadra dba o najwyższy poziom obsługi kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy