Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta - Dział Łazienek

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta,
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • efektywne doradzanie, inspirowanie oraz prowadzenie procesu negocjacji cen,
  • budowanie wizerunku salonu,
  • dbałość o właściwą ekspozycję powierzonych towarów,
  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność,
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima,
  • znajomość branży wnętrzarskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży oraz stopnia realizacji wyznaczonych celów,
  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,
  • cykliczne szkolenia branżowe i sprzedażowe,
  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia,
  • opcje zmiany miejsca pracy (posiadamy salony w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Warszawie).

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

Specjalista ds. obsługi klienta - Dział Łazienek, Warszawa