Oferta pracy

Specjalista ds obsługi klienta - dział Łazienek

MAX-FLIZ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta,

  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • efektywne doradzanie, inspirowanie oraz prowadzenie procesu negocjacji cen,

  • budowanie wizerunku salonu,

  • dbałość o właściwą ekspozycję powierzonych towarów,

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność zarządzania czasem pracy,

  • entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność,

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • samodzielność oraz odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima,

  • znajomość branży wnętrzarskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie, wypłacane w oparciu o umowę o pracę,

  • bardzo atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży oraz stopnia realizacji wyznaczonych celów,

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 30 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • ścieżka rozwoju i szkoleń dostosowana do Twoich potrzeb,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia.

MAX-FLIZ

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy