Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta - Dział Obsługi Architekta

MAX-FLIZ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa opieka architekta oraz klienta,

  • przygotowywanie ofert handlowych, badanie potrzeb klienta, prowadzenie rozmów handlowych,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • efektywne doradzanie, inspirowanie oraz prowadzenie procesu negocjacji cen,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji,

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • znajomość branży wnętrzarskiej,

  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i dynamizm w działaniu,

  • chęć uczenia się i ciągłego rozwoju,

  • entuzjazm i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy z Architektami, własne relacje z architektami/projektantami wnętrz.

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie, wypłacane w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży oraz stopnia realizacji wyznaczonych celów,

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 30 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • ścieżka rozwoju i szkoleń dostosowana do Twoich potrzeb,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia.

MAX-FLIZ

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy