Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta (e-commerce)

AGA Sp. J.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i kompleksowa obsługa zamówień w kanale E-Commerce w naszych sklepach polskich i zagranicznych

  • Obsługa klientów w procesie sprzedaży (mail, telefon, chat), obejmująca m.in.: udzielanie klientom informacji o wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień, doradzanie klientom, zapewnianie wysokiej jakości obsługi

  • Opracowywanie opisów produktów i wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej

  • Obsługa reklamacji i zwrotów

  • Wprowadzanie do systemu dokumentów firmowych

  • Zarządzanie płatnościami do zamówień

  • Współpraca z działem marketingu oraz magazynem sklepów internetowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych

  • Umiejętność nawiązywania dobrej relacji z klientem

  • Umiejętność obsługi: MS Word, MS Excel, MS Outlook

  • Umiejętność kreatywnej i samodzielnej organizacji pracy oraz budownia pozytywne relacji z podwykonawcami jak i członkami zespołu

  • Lekkie pióro do tworzenia opisów produktów

  • Mile widziana znajomość w stopniu komunikatywnym języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy

  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy w obszarze sprzedaży e-commerce

AGA Sp. J.

Firma AGA Sp. J. to znany w branży producent galanterii skórzanej i torebek Valentini oraz dystrybutor najpopularniejszych na świecie marek bagażu i produktów biznesowych firmy Samsonite.

Działamy na polskim rynku od ponad 25 lat. Posiadamy ogólnopolską sieć salonów sprzedaży w prestiżowych Centrach Handlowych oraz kilka sklepów internetowych.

Przewiń do profilu firmy