Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi klienta eksportowego

  • Bielawa, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń  oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w ok. 40 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 11 000 pracowników.

    Fabryki Lincoln Electric w Polsce ulokowane są na Dolnym Śląsku: Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. w Bielawie oraz Lincoln Electric i Harris Calorific International w Dzierżoniowie.

    Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl oraz www.ichooselincoln.eu.

    Miejsce pracy: Bielawa

    Obowiązki:

    • zarządzanie relacjami i kontaktami z klientami;
    • współpraca z oddziałami sprzedaży poza rynkiem europejskim;
    • udział w tworzeniu ofert sprzedażowych;
    • dbałość o szybkość reakcji na zapytania klientów;
    • identyfikacja potrzeb klientów oraz dbałość o ich satysfakcję;
    • wprowadzanie zamówień i zarządzanie nimi w systemie ERP;
    • utrzymywanie KPI na wymaganym poziomie;
    • aktualizacja danych w wewnętrznych systemach;
    • analiza danych w celu zapewnienia prognoz sprzedaży;
    • ciągła poprawa procesów obsługi klienta.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: logistyka, inżyniera, ekonomia, zarządzanie;
    • doświadczenia w sprzedaży eksportowej lub pracy związanej z obsługą klienta eksportowego;
    • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;
    • orientacji na rozwiązywanie problemów;
    • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;
    • gotowości do odbywania podróży służbowych w razie potrzeby;
    • proaktywnego podejścia do optymalizacji procesów analizy i planowania;
    • znajomości systemu MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint);
    • doświadczenia w pracy z systemami ERP, znajomość systemu SAP będzie plusem.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • atrakcyjne warunki pracy i płacy;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • szeroki pakiet szkoleń;
    • pakiet socjalny;
    • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.