Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta Eksportowego

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie do realizacji zamówień od klientów

  • prowadzenie komunikacji telefonicznej i mailowej z zagranicznymi klientami

  • przygotowanie niezbędnych dokumentów związanych z wysyłką eksportową, tworzenie dokumentów eksportowych i celnych

  • dbanie o pełną i zgodną realizację zamówień we współpracy z klientami i innymi działami firmy, od przyjęcia zamówienia do momentu wysyłki towaru

  • wystawianie oraz wysyłka faktur zgodnie z obowiązującymi warunkami handlowymi oraz wymaganiami klientów oraz przepisami prawa

  • weryfikacja faktur kosztowych

  • obsługa reklamacji

  • monitorowanie odpraw celnych eksportowych – kontakt z Urzędem Celnym

  • kontrola prawidłowości spływu dokumentów związanych z realizacją zamówień Klientów

  • nadzór nad płatnościami Klientów

  • wsparcie managerów eksportowych w bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • min.2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym bardzo dobrej znajomości procesów realizacji wysyłek eksportowych

  • wykształcenia wyższego

  • bardzo dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz rosyjskiego

  • wysokiej kultury osobistej oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (współpraca i efektywna komunikacja, zdolności organizacyjne)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Uczestnictwo w projektach związanych z rozbudową i modernizacją zakładu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • dofinansowanie karty multisport

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje