Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Lena Lighting S.A.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Eksportowego

Lena Lighting S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 30 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie do realizacji zamówień na produkty firmy

  • prowadzenie komunikacji z zagranicznymi klientami, zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem korespondencji elektronicznej

  • weryfikowanie postępu procesu produkcyjnego

  • sporządzanie i obieg dokumentacji handlowej

  • współpraca z działem logistyki (magazyn i spedycja)

  • współpraca z działem celnym (odprawy celne)

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • dokładność

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • komunikatywność

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Kandydatom oferujemy zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się firmie, pracę z nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie produktem, umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym, pracę w młodym zespole, możliwość awansu w toku rozwoju kariery, niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.