Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta - Fakturzystka/-a

PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Świętej Teresy 178
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Świętej Teresy 178

Łódź

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów szkolnych i biurowych poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni kontakt z klientami firmy,
  • Obsługa zamówień klientów zewnętrznych i wewnętrznych firmy,
  • Sporządzanie dokumentów związanych z realizacją zamówień,
  • Przygotowanie ofert, raportów i analiz dotyczących sprzedaży,
  • Wypełnianie kart produktów / danych logistycznych,
  • Współpraca z działami zakupów i logistyki,
  • Realizacja zleceń spedycyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta lub na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Podstawowa znajomość zasad fakturowania i przepływu dokumentów związanych ze sprzedażą,
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność i terminowość w realizacji zadań,
  • Umiejętność pracy w Zespole,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy