Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta- firma produkcyjna

COMBINATH sp.j. M. I E. NATHO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie utrzymanie Klienta biznesowego oraz kompleksowa, telefoniczna i mailowa obsługa w tym prowadzenie rozmów sprzedażowych.

Jako Specjalista ds. obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za:

• Utrzymywanie relacji z Klientami oraz udzielanie im informacji dotyczącej oferowanych wyrobów,

• Rozpoznawanie bieżących potrzeb Klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy,

• Przygotowanie dokumentacji dla Klienta w przypadku zmian w umowie.

• Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,

• Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów,

• Analiza potrzeb i oczekiwań klientów,

• Przyjmowanie reklamacji od klientów,

• Przygotowywanie i kompletowanie danych do negocjacji z klientami,

• Przygotowywanie zestawień oraz raportów oraz wsparcie realizacji projektów i akcji marketingowych

Nasze wymagania

Do naszego zespołu zapraszamy osoby:

• Posiadające umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów oraz dobrej organizacji pracy własnej,

• Rzetelne,

• Wykazujące się sumiennością w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Ze znajomością obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office (Excel, Word)

• Nastawione na budowanie trwałych relacji z Klientami, dla których szczególnie istotna jest satysfakcja obsługiwanego Klienta

• Ze znajomością języka angielskiego

• Posiadające czynne prawo jazdy

Ponadto cenimy sobie osoby, które:

• Posiadają doświadczenie w obsłudze klienta,

• Znają lokalny rynek przedsiębiorstw oraz zagadnienia prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

• Znajomość programu ENOVA

To oferujemy

W ramach tego stanowiska oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z dwuskładnikowym systemem wynagradzania, które z jednej strony zapewni Ci stabilność wynagrodzenia, a z drugiej strony będziesz wynagradzany lub wynagradzana za realizację indywidualnych celów,

• Dla osób posiadających status studenta – możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie,

• Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z wiedzy o naszych produktach,

• Wolne weekendy, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych, takich jak ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna,

• Rozwój umiejętności sprzedażowych i kształtowanie dalszej kariery w ramach struktur COMBINATH sp.j. M. I E. NATH

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

COMBINATH sp.j. M. I E. NATH

COMBINATH Sp. J. M. i E. Nath zajmuję się produkcją tektury oraz opakowań z tektury falistej. Współpracujemy z firmami z każdej branży. Każdy nasz produkt jest przygotowywany na indywidualne zamówienie klienta.

Posiadamy certyfikaty BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials Issue 6, ISO 9001:2015, FSC-STD-40-004 ver 3.0

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy