Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

BLIRT S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

BLIRT S.A.

3

Gdańsk

BLIRT S.A. jest polską firmą badawczo-rozwojową, poszukującą rozwiązań w zakresie innowacyjnej biotechnologii. BLIRT jest producentem enzymów, a także oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej, głównie do badań naukowych. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie komunikacji z klientami i uczestnictwo w procesie sprzedaży przy użyciu narzędzi internetowych,
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego poprzez przygotowywanie ofert oraz obsługę klienta, telefoniczna oraz mailowa,
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów związanych ze sprzedażą i eksportem,
  • Aktualizacja treści na stronie internetowej sklepu,
  • Planowanie i przygotowywanie kampanii e-mail,
  • Analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą internetową oraz obsługą klienta w środowisku CRM,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną pracę z klientami.

Atutami dodatkowymi będą:

  • Wykształcenie z zakresu biotechnologii, biologii molekularnej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umożliwiająca samodzielną pracę,
  • Znajomość Google Analytics, Excel, podstawowa znajomość języka HTML.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy,
  • Dofinansowanie do kart multisport,
  • Fundusz socjalny,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez BLIRT S.A. zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BLIRT S.A. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3/1.38, 80-172 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000365053, (dalej: "Spółka").
2. Dane kontaktowe Spółki: tel.: +48 58 739 61 50, fax: +48 58 739 61 51, adres e-mail [email protected]

  • Spółka przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie prawna art. 22 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 pkt. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych.

3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
6. Odbiorcami danych osobowych będą:

  • a. pracownicy oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu
7. Przysługuje Pani/Panu, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych ma Pani/Pan prawo zwrócić się do Spółki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Ogłoszenie archiwalne