Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nagel Polska Sp. z o.o.

Elbląska 110

Gdańsk

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Gdańsku poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami firmy,
  • kompleksowa obsługa zamówień Klientów,
  • obsługa procesów reklamacyjnych, szkód i zwrotów,
  • precyzyjne raportowanie zgodnie ze standardami obowiązującymi w organizacji,
  • weryfikacja dokumentów przewozowych.

Oczekiwania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość, komunikatywność.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne warunki płacowe,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • karty sportowe,
  • miłą atmosferę w młodym zespole.

Kontakt:

Marta Dzięgielewska

Tel. 58 73 52 332

Nie czekaj! Aplikuj! Czekamy na Ciebie! :) :) :)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zatrudnienie: Umowa o pracę - pełen etat

Ogłoszenie archiwalne