Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami firmy,

  • kompleksowa obsługa zamówień Klientów,

  • obsługa procesów reklamacyjnych, szkód i zwrotów,

  • precyzyjne raportowanie zgodnie ze standardami obowiązującymi w organizacji,

  • weryfikacja dokumentów przewozowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość, komunikatywność.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne warunki płacowe,

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • karty sportowe,

  • miłą atmosferę w młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Nagel Polska Sp. z o.o.

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy