Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lilu Fruits sp. z o.o.

  • Mikołaja Reja 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mikołaja Reja 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Profesjonalną obsługę Klientów:

• przyjmowanie zamówień od Klientów (telefonicznych, internetowych)

• telefoniczną sprzedaż produktów

• nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji

• aktywny udział w akcjach marketingowo – promocyjnych

Realizację zadań administracyjno – biurowych:

• przygotowywanie dokumentów sprzedaży oraz dokumentów magazynowych

• wprowadzanie i aktualizację danych w systemie zamówień

Podział czasu pracy
20%

Wystawianie dokumentów sprzedaży

80%

Kontakt z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym,

  • umiejętność obsługi programów magazynowo – handlowych (mile widziana znajomość programu Subiekt GT),

  • wykształcenie średnie,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

  • samodzielność, systematyczność i rzetelność w działaniu,

  • komunikatywność,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • dobra dykcja,

  • doświadczenie w pracy z Klientem z branży HoReCa (mile widziane)

To oferujemy

  • pracę w środowisku pełnym wyzwań, w przyjaznej atmosferze,

  • pracę w trybie zmianowym,

  • dogodną lokalizację miejsca pracy w dobrze skomunikowanej części Gdańska,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia na Życie,

  • zniżki pracownicze na produkty znajdujące się w ofercie firmy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz udział w szkoleniach branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dostawcą owoców i warzyw z całego. Jako uznany lider w swojej branży, podążamy za najnowszymi trendami, zawsze dbając o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz najwyższą jakość obsługi naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy