Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Flavourtec Sp. z o.o.

  • Geodetów 28, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Geodetów 28

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zagranicznych i krajowych klientów z sektora B2B,(telefoniczna, elektroniczna),

  • realizacja zamówień – wprowadzanie danych do systemu, sprawdzanie ich poprawności, awizowanie i monitorowanie dostaw, wystawianie dokumentów sprzedaży,

  • obsługa zwrotów i reklamacji,

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, produkcji i logistyki, innymi spółkami w ramach grupy w celu sprawnej, terminowej realizacji zamówień.

Nasze wymagania

Dołącz do nas jeśli lubisz kontakt z ludźmi, a jednocześnie pracę z dokumentami, danymi. Szukamy osoby pozytywnie nastawionej do świata i zadań, dyskretnej, zaangażowanej, rzetelnej w wykonywaniu powierzonych obowiązków, szukającej rozwiązań oraz nastawionej na współpracę.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta min. 1 rok, preferowane z sektora B2B,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • umiejętność obsługi programów z pakietu Ms Office (w szczególności MS Excel)

  • wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i społeczne

  • dynamika w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej

  • odpowiedzialność, nastawienie na współpracę, na realizację celów

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • proaktywna postawa

To oferujemy

  • pracę od pon. do piątku (godz. 8 –16), w nowoczesnym zakładzie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stawiamy na samodzielność i samorealizację (różnorodność zadań).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzą klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prześlij nam Swoje CV i stań się częścią Flavourtec!

FLAVOURTEC jest spółką należącą do portfela THC i jednym z wiodących producentów liquidów do e-papierosów w Unii Europejskiej. Firma dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, posiada swój własny dział badawczo-rozwojowy, a do produkcji wykorzystuje certyfikowane składniki od europejskich dostawców. Spółka prowadzi odpowiedzialny marketing, którego podstawowym założeniem jest kierowanie informacji wyłącznie do dorosłych osób palących papierosy bądź e-papierosy. Jej produkty spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa i dostępne są na wielu rynkach europejskich. Wartości firmy i jej pracowników, którymi kierują się w swoim działaniu to: pasja i doświadczenie, Innowacyjności i przedsiębiorczość, odwaga i zwinność. Więcej informacji o firmie można przeczytać na https://flavourtec.net.

Przewiń do profilu firmy