Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

MULTI-FORM II Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Do podstawowych Twoich zadań będzie należeć profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż, a także pozyskiwanie kontaktów i współpraca z architektami. Do pracy z klientem podchodzimy kompleksowo - od gruntownej analizy potrzeb, przez odpowiedni dobór produktów, po finalizację umowy.

  • Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa i przyjazna obsługa klienta.

  • Komplementarna sprzedaż asortymentu z branży wyposażenia wnętrz: DZIAŁ DRZWI, PODŁOGI, DEKORACJE.

  • Współpraca z architektami, projektantami oraz montażystami / wykonawcami.

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy.

  • Efektywne inspirowanie klienta oraz prowadzenie negocjacji cen.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki.

  • Kompletowanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.

  • Osiąganie celów sprzedażowych.

  • Dbanie o wygląd i wystrój salonu.

  • Budowanie partnerskich relacji w zespole.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne udokumentowane doświadczenie w handlu (doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)

  • Rozwinięte kompetencje handlowe (umiejętność pozyskiwania informacji od klienta, analizy oczekiwań, prezentacji i doboru produktów z zaangażowaniem)

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Nastawienie na rozwój i efekty – chęć stania się ekspertem sprzedaży.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Szkolenia oraz niezbędne wsparcie przy wdrożeniu.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (pensja stała + premia adekwatna do osiąganych wyników sprzedażowych)

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Multi-Form II Sp. z o.o. - firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży artykułów wykończenia wnętrz, istniejąca od 27 lat na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi nabór na stanowisko:

Region: Gdańsk

Przewiń do profilu firmy