Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

YOUR RIGHT sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.
  • Lęborska 3B
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Lęborska 3B

Gdańsk

Misją YOUR RIGHT jest pomagać Polakom w rozwiązywaniu problemów prawnych w Niemczech. Aktualnie wspieramy klientów w dziedzinie prawa pracy. Umożliwiamy podjęcie kroków prawnych w przypadku otrzymania wypowiedzenia lub braku wypłacenia należności od pracodawcy.

Jesteśmy młodą firmą, która dynamicznie się rozwija. Szukamy osoby, która jest gotowa na nowe wyzwania i chce mieć mierzalny wpływ na rozwój firmy.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny z klientami w j. polskim
  • Współpraca z niemieckim prawnikiem, wsparcie pracy kancelarii
  • Zarządzanie zadaniami procesu obsługi klienta
  • Raportowanie, prowadzenie dokumentacji
  • Tworzenie treści na cele marketingowe (PR, współpraca z prasą, blog)

Nasze wymagania:

  • Min. 2- letnie doświadczenie w pracy o charakterze związanym z obsługą klienta
  • Wyższe wykształcenie, min. Licencjat, preferowane kierunki: prawo, ekonomia, marketing
  • Umiejętność samo-organizacji oraz koordynacji różnych zadań
  • Umiejętność komunikacji z klientami, w tym sprzedaży usług
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie C1 (znajomość obu języków będzie atutem)

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę/ b2b
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie + bonus zależny od wyników)
  • Pracę zdalną (możliwość korzystania z coworkingu), elastyczne godziny pracy
  • Pracę w kameralnym, międzynarodowym teamie
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz rozwoju osobistego

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem (/kandydatką) na niniejsze stanowisko, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne