Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Global IncomeO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie połączeń przychodzących,

  • przygotowywanie listów przewozowych,

  • obsługa poczty e-mail,

  • obsługa zamówień telefonicznych i mailowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Office,

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność i swoboda w rozmowie,

  • umiejętności sprzedażowe będą dodatkowym atutem.

  • obowiązkowe jest 5 dniowe szkolenie w siedzibie firmy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty,

  • brak bezpośredniego kontaktu z klientem.

Global Income

Global Income jest firmą zajmującą się dystrybucją e-commerce od 15 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 1 milion klientów w Polsce i za granicą. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Współpracujemy z ponad setką partnerów handlowych, wraz z którymi zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych producentów oraz marek własnych.

Przewiń do profilu firmy