Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aviko Sp. z o.o.

Tadeusza Wendy 15

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację procesu sprzedaży w obszarze klientów Europy Środkowo-Wschodniej, w szczególności za:

• zarządzanie realizacją zamówień klientów B2B Aviko CEE;

• współpraca z działem handlowym;

• współpraca z magazynami w zakresie zapewnienia dostępności produktu, dystrybucji, zwrotów i blokowania towaru;

• obsługa reklamacji;

• zapewnianie i potwierdzanie poprawności dokumentacji.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta, w pracy na podobnym stanowisku;

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • biegła znajomość języka angielskiego;

  • znajomość środowiska SAP i Salesforce będą dodatkowym atutem;

  • wykształcenie min. średnie; preferowane wyższe.

Mile widziane

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • otwartość na nowe wyzwania - chęć uczenia się;

  • orientacja na rozwiązywanie problemów;

  • umiejętność pracy pod presją;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Bardzo ciekawy system benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy firmą, w której indywidualność i samodzielność Naszych pracowników jest bardzo ważna. U nas możesz liczyć na sprzyjającą atmosferę i pełne ręce ciekawych i rozwojowych zadań. Nie zapominamy także o przyjemnościach! W Aviko cenimy sobie relacje między pracownikami oraz dobrą zabawę dlatego nasze firmowe wyjazdy są nie do zapomnienia!

Przewiń do profilu firmy