Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

HEXDENT sp. z o.o.

  • Bojkowska 35a
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bojkowska 35a

Gliwice

Firma HEXdent Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach rozwiązań CAD/CAM dla techniki dentystycznej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa obecnych klientów biznesowych
  • Wsparcie sprzedaży akcesoriów, narzędzi oraz materiałów stomatologicznych i protetycznych
  • Wsparcie sprzedaży oraz instalacji frezarek, skanerów, pieców i innych urządzeń laboratoryjnych
  • Koordynacja zamówień od dostawców
  • Rozwijanie kontaktów biznesowych na terenie całej Polski
  • Prowadzenie pokazów demonstracyjnych
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Entuzjastyczne nastawienie do pojawiających się wyzwań biznesowych
  • Zaangażowanie w realizowane zadania
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietów biurowych MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w branży protetyki stomatologicznej
  • Mile widziana znajomość technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Wybranym Kandydatom Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Perspektywę kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne