Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 02.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy.
    Odkryj swoje możliwości dołączając do naszego zespołu jako
    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

    MIEJSCE PRACY: Gliwice

    ZAKRES ZADAŃ

    • przyjmowanie, rejestrowanie i opracowywanie zamówień w systemach komputerowych
    • wystawianie faktur
    • informowanie klientów o statusie realizacji zamówienia
    • informowanie klientów o dostępnych terminach realizacji i warunkach płatności
    • utrzymywanie danych klientów w systemie oraz prowadzenie dokumentacji sprzedaży i ich archiwizacja
    • współpraca z działami uczestniczącymi w łancuchu dostaw i procesie reklamacji

    NASZE OCZEKIWANIA

    • wykształcenie minimum średnie
    • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • biegła znajomość obsługi komputera, wymagana znajomość programu
      SAP/R-3 oraz pakietu MS Office
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • wysoka kultura osobista pozwalająca na profesjonalną obsługę klienta i dobrą współpracę w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    OFERUJEMY
    • ciekawą pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w przyjaznym zespole pracowników, szkolenia umożliwiające rozwój, pakiet dodatków pozapłacowych

    Kandydatów prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzania danych osobowych (wzór dostępny TUTAJ).

    Pełna treść informacji, które należy podać w przypadku gromadzenia danych osobowych od osoby, której dane dotyczą (Art. 13 RODO) dostępna jest TUTAJ.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.