Specjalista ds. obsługi klienta

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej od ponad 20 lat firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Goleniowa, nr. ref.: BOK/11/2022

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa (telefoniczna i mailowa) Klienta w zakresie realizacji zamówień, monitoringu dostaw, aktualizacji danych Klienta itp.

  • Wystawianie faktur

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów wg bieżących potrzeb firmy

  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • Stała współpraca z innymi działami

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany

  • Sumienność, odpowiedzialność, zdolności analityczne

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane

Pracodawca oferuje

  • Benefity: dofinansowanie obiadów, pakiet siłownia

  • Umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy