Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1220 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JUST FUN S.C.

    Firma JUST FUN jest liderem na rynku elementów wyposażenia placów zabaw. W ofercie mamy szeroki asortyment akcesoriów, który na bieżąco staramy się uzupełniać o nowości występujące na rynku.
    Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, spełniają wymogi zawarte w europejskich normach oraz posiadają uznawane na całym świecie certyfikaty bezpieczeństwa TÜV.

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zamówień klientów i monitorowanie ich stanu
    • Prowadzenie dokumentacji
    • Wsparcie działu sprzedaży wg. bieżących potrzeb
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Rozsyłanie materiałów reklamowych
    • Rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień

    Wymagania:

    • Wykształcenie: min. średnie
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Wysoka kultura osobista
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oraz wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • Miłą atmosferę pracy
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym i energicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie