Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Handlowiec stacjonarny

TG Instalacje O firmie

TG Instalacje

Bukowska 49

Dąbrowa (pow. poznański)

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Bieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury)
  • Wydawanie i rozkładanie towaru
  • Przygotowywanie oferty handlowej oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów zgodnie z potrzebami klienta
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności oddziału

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziana znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji ze zdjęciem z dopiskiem
"Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec Stacjonarny Dąbrowa".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy