Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta i administracji

BEST BRANDSO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BEST BRANDS

Włościańska 2B

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy
  • obsługa i realizacja zamówień od klientów
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy
  • weryfikacja oraz dekretowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • rzetelność, punktualność, komunikatywność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałe godziny pracy, umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy

Specjalista ds. obsługi klienta i administracji, Włościańska 2B, Kraków