Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta i administracji

MOREMOIO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta i administracji będzie odpowiedzialna za

szeroko rozumiany kontakt z klientem sklepu internetowego ( mail, telefon) oraz obsługę

posprzedażową, jak również za ewidencję i obieg dokumentacji w firmie.

Zakres obowiązków:

-> Obsługa klienta ( telefoniczna oraz mailowa)

-> Wystawianie dokumentów sprzedaży

-> Prowadzenie ewidencji sprzedaży i zwrotów

-> Prowadzenie ewidencji faktur

-> Pilnowanie obiegu dokumentów w firmie

-> Obsługa płatności internetowych ( pilnowanie terminów)

-> Przygotowanie dokumentów dla biura rachunkowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub administracji
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji dokumentów księgowych i kontakcie z biurem rachunkowym
  • Wysoka kultura osobista oraz otwartość na drugiego człowieka
  • Łatwość prowadzenia rozmowy
  • Dokładność w wykonaniu obowiązków, sumienność, terminowość
  • Dobra organizacja, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin ( 8/dzień)

To oferujemy

  • Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi klienta i administracji sklepu internetowego
  • Udział w polskim projekcie, gdzie będziesz miał/a realny wpływ na jego rozwój;
  • Otwartość przełożonych i współpracowników na kreatywne pomysły oraz rozwiązania;
  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji;
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość uzyskania premii wynikowej
  • Nie jesteśmy korporacją. Twoje pomysły i Twoje zaangażowanie naprawdę będą miały wpływ na naszą przyszłość.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Cześć! Jesteśmy More’moi 😊 Wrocławska marka odzieżowa dla kobiet. Wpisujemy się w trend zrównoważonej mody “Made in Poland” i uwielbiamy tworzyć wysoką jakość w rozsądnej cenie, prężnie rozwijając nasz sklep internetowy.

Aktualnie poszukujemy skrupulatnej, dokładnej i samozadaniowej osoby, posiadającej doświadczenie w obsłudze klienta i administracji. Jeśli dodatkowo lubisz modę, z pewnością to praca dla Ciebie!

Specjalista ds. obsługi klienta i administracji, Wrocław