Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta i biura

SIC Sp. z o.o.

Romana 40/42

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno-organizacyjna biura

  • ewidencja korespondencji, obsługa telefonu, obsługa poczty e-mail oraz nadzór nad prawidłowym przepływem korespondencji w biurze

  • wsparcie Działu Kontroli Jakości oraz Działu Zamówień (komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami krajowymi i zagranicznymi, przygotowywanie pism, raportów, zestawień)

  • bieżąca aprowizacja biura (materiały biurowe, środki spożywcze)

  • obsługa gości oraz spotkań biznesowych

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • pogodne usposobienie i otwartość na współpracę z innymi

  • samodzielność i asertywność

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (zarówno w mowie jak i piśmie)

  • umiejętność pracy z programami pakietu Office

  • dobra organizacja pracy własnej i sumienności

  • mile widziana znajomość ERP Comarch XL (lub doświadczenie w obsłudze innego systemu ERP)

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • stałe godziny pracy (w dniach poniedziałek – piątek) a profil działalności firmy nie wymaga zostawania po godzinach

  • pracę w rodzinnej firmie, gdzie kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek

  • możliwość współpracy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zmiany stanowiska wewnątrz firmy

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. karty sportowe, ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, fundusz socjalny)