Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta i biura

SIC Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Romana 40/42

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji firmowej

  • planowanie i organizacja spotkań, konferencji czy szkoleń itp.

  • obsługa urządzeń biurowych

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • zamawianie artykułów spożywczych i biurowych

  • współpraca z działem reklamacji, działem zamówień

  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność definiowania priorytetów

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych

  • obsługa programów pakietu Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00- 16:00

  • pracę w rodzinnej firmie, gdzie kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. karty sportowe, ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, fundusz socjalny)